Joanna Szawiel-Woźniak

Pasjonatka kynologii, inżynier zootechnik i dyplomowany technik weterynarii oraz hodowca psów rasy Golden Retriever – oto kim jestem w skrócie.

Ukończyłam studia na SGGW, zdobywając solidne podstawy w zakresie hodowli i opieki nad zwierzętami. Obecnie pełnię również rolę asystenta kynologicznego w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP).
Dodatkowo od 2015 roku prowadzę hodowlę psów rasy Golden Retriever zarejestrowaną w Warszawskim oddziale Związku Kynologicznego w Polsce (ZKwP) pod przydomkiem Aurum Terrae.

Moje zainteresowania skoncentrowały się wokół psów, szczególnie rasy golden retriever, której jestem hodowcą i która towarzyszy mi w życiu od ponad dekady.

Dzięki moim doświadczeniom i pasji postanowiłam stworzyć platformę Retrievery.pl, mającą na celu wsparcie innych entuzjastów tych wspaniałych psów.

Mam nadzieję, że platforma ta będzie stanowić źródło wiedzy i inspiracji dla miłośników oraz przyszłych właścicieli tych wspaniałych psów, jak również miejsce, gdzie hodowcy i właściciele będą mogli się spotkać i wymieniać doświadczenia.

Zapraszam do odkrywania bogatego świata retrieverów razem ze mną.


Joanna Szawiel-Woźniak